FAQ

1. Що таке проект «роби_вибори» і для чого він?

Проект #Роби_вибори покликаний закласти фундамент нової виборчої культури. Ми вважаємо, що існування такої культури може прискорити позитивні зміни в нашій державі. За своєю суттю це просвітницько-мобілізаційна кампанія, покликана мобілізувати молодь брати участь у виборах і дати відповіді на запитання: навіщо голосувати, чому кожен голос має значення і як його захистити. Ми прагнемо, щоб молодий виборець почав краще орієнтуватись в суті й технології виборчого процесу, навчився критично й раціонально вибирати політичні преференції та не боявся захищати свій голос. Значну частину програм політичних партій становлять обіцянки високих пенсій та захисту соціально вразливих верств населення, натомість питання, що стосуються молоді займають жахливо маленьку частину цих текстів. Держава, яку не цікавить її молодь, її майбутнє, приречена на поразку. Допоки молодь буде залишатись осторонь політичних процесів, сидітиме вдома під час виборів, мовчатиме, коли про неї забувають - доти така ситуація залишатиметься незмінною. Тому ми прагнемо збільшити кількість молоді на виборах, змінити імідж виборів як неважливих, брудних і нецікавих для молодої людини.

2. Хто організатор цього проекту?

Проект "Роби_вибори" є ініціативою ГО "Роби більше", яка заснована у 2014 році. Ядром організації стали зокрема колишні активісти руху «Студентська координаційна рада», який був створений і активно брав участь в організації студентських протестів від початку Євромайдану. 

3. Хто фінансує проект?

Проект "Роби_вибори" виконується в рамках проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

4. Які політичні позиції займає проект? Чи має він політичні преференції та інтереси?

Проект "Роби_вибори" є аполітичним та не агітує за жодну політичну силу.

5. Яким чином можна долучитися до проекту?

Допомогти проекту можна ставши його волонтером. Окрім того, ми завжди чекаємо на ваші ідеї щодо того, як зробити "Роби_вибори" кращим і які іще акції можна було б провести. 

6. Як сконтактуватися з організаторами?

Зв'язатися із організаторами можна за допомогою цією форми, а також через соціальні мережі.

Якщо у тебе все ще залишилися запитання – напиши нам і ми обов’язково відповімо.